0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

KREM NIAOULY

2,300 L

Krem freskues dhe mbrojtës për pjesët intime, si dhe qafën dhe dekoltenë, si deodorant për sqetullat, ijet dhe nën gjoks.

Certifikimet: BDIH – ICEA VEGAN – LAV

75ml

Efektet

Krem freskues dhe mbrojtës, me efekt debakterizues.Është veçanërisht i përshtatshëm për pjesët intime.Rekomandohet përdorimi i tij në stinën e verës dhe si freskues për qafën dhe dekoltenë, si deodorant për sqetullat, ijët dhe nën gjoks.Rekomandohet përdorimi i tij në kombinim me larësin intim Argital.Me përbërje të vajit  esencial të Niaouly, xhelit të argjilës së gjelbër dhe ekstrakteve të Trumzës, Rozmarinës, Sherebelës, Gjineshtrës, Livandos dhe Mentes.

Përdorimi

Vendosni një sasi të Kremit me Niaouly Argital në zonën që do të trajtoni dhe masazhojeni me lëvizje të lehta rrethore deri sa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Përbërësit

Aqua, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Polyglyceryl,6 Distearate, Alcohol, Potassium Palmitoyl/ Hydrolyzed Wheat Protein/Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Melaleuca Viridiflora Leaf Oil*, Xanthan Gum, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Solum Fullonum, Salvia Officinalis Oil*, Mentha Piperita Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Pogostemon Cablin Oil, Eucalyptus Globulus Oil*, Pelargonium Graveolens Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Juniperus Communis Fruit Oil*, Thymus Vulgaris Oil*, Pinus Mugo Pumilio Twig Leaf Oil *.

*Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol.

Përbërësit bio: Alcohol, Lavandula Hybrida Oil.

Nuk përmban konservantë.

Certifikimet: BDIH – ICEA VEGAN – LAV

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM NIAOULY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët