0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Rrudhat KREM AGE PROTECT

KREM AGE PROTECT

2,500 L

Krem bio-organik me kolagjen, mjaft rezultativ kundër rrudhave.

Rekomandohet për moshën 40+

40ml

Efektet

EFEKTET BAZIKE:
  1. Facial Lifting
  2. Anti-Wrinkle
  3. Redukton shenjat e moshes
  4. Ushqen fytyren me lipide dhe proteina
EFEKTE TE TJERA:
  1. Kremi AGE PROTECT parandalon renien e fytyres, dhe njollat e plakjes se fytyres.
  2. Garanton efekt hidratues 24 ore.
  3. Tonifikon lekuren.
  4. I jep lekures elasticitet, butesi dhe ngjyre natyrale.

Përdorimi

Pasi të keni larë fytyrë, aplikoni kremin dhe masazhoheni butësisht me lëvizje rrethore dheri sa të përthithet plotësisht nga lëkura.Peërdoret si krem dite dhe krem nate 2-3 herë në ditë..Këshilla:1. Gjatë trajtimit duhet të bëni kujdes me higjenën personale. 2. Gjatë trajtimit lëreni fytyrën tuaj të ajroset në mënyrë natyrale. Mos e mbështillni atë me shall apo rrobë tjetër. NUK KA EFEKTE ANËSORENdërveprimi me produkte të tjeraAsnjë lloj nga produktet e tjera që ju mund të përdorni nuk bie në kundërshtim me kremin AGE PROTECTRuajtjaRuhet në ambient të freskët. Pas përdorimit, mbylleni mirë kapakun.

Përbërësit

Kolagjen, Glukoderme, Glycerol, Dylle Blete, Vaj Avokado, Myritol, Cetiol, Ekstrakt Kamomili, Vitamine E, Vitamine AD3.95 % Bio-Organik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM AGE PROTECT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët