Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Floket Balsam & Krem GJALPË FLOKU ME VAJ PAMBUKU

GJALPË FLOKU ME VAJ PAMBUKU

1,900 L

Gjalp flokësh me veprim ushqyes dhe rregullues.

Me Vaj Pambuku, Gjalp Kakao dhe Gjalp Shea.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Përdorimi

Përbërësit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “GJALPË FLOKU ME VAJ PAMBUKU”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët