Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Trupi Detergjentë intimë DETERGJENTË INTIM PËR FËMIJË 3–12 VJEÇ

DETERGJENTË INTIM PËR FËMIJË 3–12 VJEÇ

1,700 L

PËR FËMIJË 3-12 vjeç, mbrojtës, hidratant, delikat me pH 4,5-5

Efektet

Detergjent për higjenën intime, veçanërisht për fëmijët dhe adoleshentët, me veprim mbrojtës, hidratues, zbutës dhe qetësues. Aloe barbadensis është një bekim i natyrës.

Përdorimi

Hidhni një sasi të vogël të produktit në pëllëmbën e dorës. Lani me delikatesë pjesët intime nga jashte, më pas shplajini me ujë të bollshëm, të vakët. Mund të përdoret disa herë në ditë, sipas nevojës.

Përbërësit

Aloe*, mjaltë*, vaj esencial i livandos hibride të pastër 100%, (Lavandula hybrida), linaloe (Bursera fagaroides), portokall i ëmbël* (Citrus aurantium var. dulcis), estrakt i mëllagës* (Malva sylvestris), kamomilit* (Chamomilla recutita) dhe acid laktik.*Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e Kontrolluar.ÇERTIFIKIMET: BDIH, VEGAN OK, CRUELTY FREE, LIFE GATE ENERGY.Nuk përmban:Paraben, ngjyrues, aromatizues sintetikë, PEG, Sodium Laureth Suplhate (SLS), derivate hidrokarburesh, viskozantë sintetikë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “DETERGJENTË INTIM PËR FËMIJË 3–12 VJEÇ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët