Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Trupi Detergjentë intimë DETERGJENT INTIM ME MËLLAGË

DETERGJENT INTIM ME MËLLAGË

1,700 L4,000 L

DELIKAT, HIDRATUES, ZBUTËS, pH 3.0 – 3.5.

E PASURUAR ME ACID LAKTIK.

PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT.

SKU: N/A

Efektet

Mëllaga: Delikate, hidratuese, zbutëse, higjenë e përditshme, pH acid 3,0-3,5 falë përmbajtjes së acidit laktik Zbutës, delikat dhe freskues, lan me butësi, duke respektuar delikatesën natyrale të pjesëve intime.Ndihmon në mbrojtjen natyrale duke luftuar agresorët dhe agjentët e jashtëm.Vajrat esencialë 100% të pastër të Pemës së Çajit, Livandos hibride, Mentes dhe Trumzës lehtësojnë efikasitetin, duke lenje nje aromë të freskët dhe të këndshme.Dhuron një ndjesi të mrekullueshme freskie falë prezëncës së Aloe Barbadensis dhe veprimit të Acidit Laktik (substancë që gjendet në trupin tonë), i cili kontribuon në rregullimin ekuilibrit natyror të florës bakteriale. Formula inovative me pH 3.0-3.5 është veçanërisht e përshtatshme gjatë moshës së fertilitetit femëror.

Përdorimi

Hidhni një sasi të vogël të produktit në pëllëmbën e dorës. Lani me delikatesë pjesët e jashtme intime dhe shplajini me ujë të vakët të bollshëm. Mund të përdoret edhe disa herë në ditë, sipas nevojës.

Përbërësit

Përbërësit funksionalë:Tul aloe*, vajra esencialë 100% të pastër të lavanda ibrida* (Lavandula hybrida), pemës së çajit (Melaleuca alternifolia), (Lavandula hybrida), mentes* (Mentha arvensis), trumzës* (Thymus serpyllum), ekstrakt mëllage* (Malva sylvestris), propolis* (Propolis), acid laktik. *Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e KontrolluarPërbërësit:Aloe barbadensis leaf extract, Aqua, Coco-Glucoside, Lauryl Glucoside, Decyl Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Glyceryl Oleate, Melaleuca alternifolia leaf oil, Lavandula hybrida oil, Mentha arvensis oil, Thymus serpillum oil, Glycerin, Malva sylvestris extract, Propolis extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Linalool, Eugenol.ÇERTIFIKIMET: BDIH, VEGAN OK, CRUELTY FREE, LIFE GATE ENERGYNuk përmban:Paraben, ngjyrues, aromatizues sintetikë, PEG, Sodium Laureth Suplhate (SLS), derivate hidrokarburesh, viskozantë sintetikë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “DETERGJENT INTIM ME MËLLAGË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët