0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Bojë flokësh BOJË FLOKËSH VERY LIGHT BLOND 9.0

BOJË FLOKËSH VERY LIGHT BLOND 9.0

1,400 L

S’ka stok

PRODUKT PROFESIONAL

Bojë flokësh me bazë Proteina Orizi dhe Vaj Lini.

Mbulim i shkëlqyer që në aplikimin e parë.

Ngjyra natyrale.

140 ml

Efektet

Bojërat e flokëve NOAH kanë në përbërje Proteina Orizi dhe Vaj Lini, të cilët i japin flokëve ngjyrën e dëshiruar dhe mbulimin e thinjave që në aplikimin e parë, duke u kujdesur për lëkurën e kokës dhe fibrat e flokut. Formula e re NUK PËRMBAN Amoniak, Paraben dhe Rezorcinë në asnjë nga nuancat, dhe është e këshillueshme edhe për lëkurë delikate.Proteinat e Orizit dhe Vaji i Linit krijojnë një mbështjellje natyrale të flokut, duke e mbrojtur atë, dhe duke i dhënë butësi, elasticitet dhe shkëlqim. Përdorimi i bojës me Shampon Noah 1.6 për flokë të lyer, përforcon ngjyrën dhe zgjat intesitetin e saj, duke i dhuruar flokut fleksibilitet dhe rezistencë ndaj këputjes.

Përdorimi

Për një përdorim korrekt të produktit, lexoni me vëmendje fletën ilustruese në brendësi të paketimit.

Përbërësit

Noah crema colorante per capelli. 50ml Aqua/Water, Stearic acid, Cocamide mea, Ethanolamine, Cetearyl alcohol, Glycerin, Glyceryl stearate, Palmitic acid, Propylene glycol, Linum usitatissumum (linseed) seed oil*, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed rice protein, Myristyl alcohol, Bis-Diglyceryl polyacyladipate-2, Sodium hydrosulfite, Ascorbic acid, Tri-C14-15 alkyl citrate, C12-13 alkyl lactate, Parfum/Fragrance, Tridecyl salicylate, Tetrasodium edta, Alpha-Isomethyl ionone, Limonene, Hexyl cinnamal, Linalool, p-Phenylenediamine, N-Phenyl-p-Phenylenediamine, p-Aminophenol, 4-Chlororesorcinol, 2-Methylresorcinol, Toluene-2,5-Diamine sulfate, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, m-Aminophenol, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCI, 1,5-Naphthalenediol, Oxyquinoline sulfate, 1-Naphthol. *Da agricoltura biologicaNoah rivelatore del colore in emulsione. 75ml Aqua/Water, Hydrogen peroxide, Cetearyl alcohol, Laureth-3, Hexyldecyl laurate, Ceteareth-20, Hexyldecanol, Oxyquinoline sulfate, Etidronic acid. Contiene perossido di idrogeno (acqua ossigenata).Noah hair 1.6 shampoo protezione colore. 15ml Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Phenoxyethanol, Sodium chloride, Myristyl lactate, Sodium olivamphoacetate, Decyl glucoside, Benzoic acid, Citric acid, Dicaprylyl ether, Tetrasodium glutamate dictate, Glycerin, Origanum majorana oil [Origanum majorana leaf oil], Cananga odorata oil [Cananga odorata flower oil], Dehydroacetic acid, Amyris balsamifera oil [Amyris balsamifera bark oil], Glyceryl oleate, Linalool, Helianthus annuus seed extract [Helianthus annuus (sunflower) seed extract], Hydrolyzed rice protein.Nuk përmban: Amoniak, Paraben dhe Rezorcinë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “BOJË FLOKËSH VERY LIGHT BLOND 9.0”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët