Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Trupi Maska BALTË NGA DETI I VDEKUR

BALTË NGA DETI I VDEKUR

4,500 L

TRAJTIM PASTRUES DHE RIGJENERUES.

RIKTHEN FUNKSIONET BIOLOGJIKE TË LËKURËS.

1kg

Efektet

Përdorimi

Përbërësit

Maris limus extract

ÇERTIFIKIMET: BDIH, VEGAN OK, CRUELTY FREE, LIFE GATE ENERGYNuk përmban: paraben, substanca sintetike, PEG, derivate hidrokarburesh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “BALTË NGA DETI I VDEKUR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët