0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Vajra Kurativ Vajra Bimore

Vajra Bimore

Showing 25 – 25 of 25 results

VAJI I FARAVE TË RRUSHIT

Vaj i pasur me Acid Linoleik dhe Vitaminë E. Në saj të vetive Anti Age, ushqen, hidraton dhe rinon lëkurën. Efektiv për eleminimin e akneve dhe rrathëve poshtë syve.
500 L800 L