0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

VAJ KARROTE

2,500 L

Një vaj i jashtëzakonshëm bimor për përdorim kometik, për kujdesin e fytyrës, me veprim zbutës dhe anti-age.

I dhuron epidermës shkëlqim dhe vitalitet, si dhe lehtëson nxirjen nga dielli.

Efektet

Përdorimi

Hidhni një sasi vaji në dorë, dhe masazhojeni butësisht fytyrën dhe trupin.

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë, ose sipas dëshirës

Përbërësit

Vaj bimor 100% i prodhuar me vaj susami (Sesamum indicum seed oil)* dhe karrote (Daucus carota extract)* (50%) e presuar në të ftohtë, vitaminë E (Tocopherol) me origjinë bimore.

99% e përbërësve janë nga Agrikultura Biologjike*.

ÇERTIFIKIMET: BIO, COSMOS ORGANIC, CRUELTY FREE, VEGANOK, LIFEGATE ENERGY,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “VAJ KARROTE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët