0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Rrudhat UJË TRËNDAFILI

UJË TRËNDAFILI

1,300 L2,100 L

UJI I TRËNDAFILIT – NJË TONIK I JASHTËZAKONSHËM PËR LËKURËN

Për një veprim freskues dhe stimulues në fytyrë.

Përdorimi i përditshëm në mëngjes dhe mbrëmje, i kthen shkëlqimin fytyrës, duke parandaluar krijimin e rrudhave

Krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë, edhe për ato me të ndjeshmet.

Me aromën karakteristike të trëndafilit.

SKU: N/A

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “UJË TRËNDAFILI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët