0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Vajra Kurativ Vajra Esenciale SUPLEMENT EUKALIPTI

SUPLEMENT EUKALIPTI

1,200 L

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE VAJI ESENCIAL 100% TË PASTËR

VAJI ESENCIAL I EUKALIPTIT, në sajë të një veprimi zbutës dhe qetësues, është i dobishëm për mukozën orofaringeale, dhe tonin e zërit.

Efektet

Përdorimi

Përbërësit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SUPLEMENT EUKALIPTI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët