0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Vajra Kurativ Vajra Esenciale SUPLEMENT TRUMZË & RAVINTSARA

SUPLEMENT TRUMZË & RAVINTSARA

2,300 L

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE VAJRASH ESENCIALË 100% TË PASTËR

VAJRAT ESENCIALË TË TRUMZËS DHE RAVINTSARËS janë i dobishëm për të favorizuar rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale, funksionin e tretjes, eleminojnë gazrat dhe rregullojnë lëvizshmërinë e traktit gastro-intestinal, antioksidant.
Favorizojnë mirëfunksionimin e frymëmarrjes, hundës dhe gojës.

Efektet

Vaj esencial i trumzës është i dobishëm për të favorizuar rrjedhshmërinë e seckrecioneve bronkiale, funksionin e tretjes, eleminon gazrat dhe rregullon lëvizshmerine e traktit gastro-intestinal.Favorizon mirëfunksionimin e hundës dhe gojës.Vaji esencial i ravintsara është i dobishëm për të stimuluar mirëfunksionimin e rrugëve të frymëmarrjes.Ka efekt të fortë baslamik.Vajrat esencialë të përdorur janë 100% të pastër, natyralë dhe janë përftuar nga distilimi ose presimi në të ftohtë.

Përdorimi

Është e këshillueshme të konsumohet 1-2 pika të tretur në një lugë çaji me vaj vegjetal (vaj kokosi, vaj ulliri etj), 2 herë në ditë mbas vaktit.Këshilla:Nuk këshillohet të përdoret me shume se 8-10 dite pa ndërprerje.Të përdoret gjithmonë i tretur. Në rast të përdorimit të gabuar mund të shkaktojë të vjella dhe konsultohuni menjëherë me mjekun. Evitoni kontaktin me sytë dhe mukozat. Mbajeni larg nga fëmijët nen 6 vjeç dhe ndaj nxehtësisë. Mos tejkaloni dozën ditore. Nuk këshillohet të konsumohet gjatë shtatëzanisë dhe në periudhën e gjidhënies dhe mos e përdorni tek të miturit. Nuk rekomandohet të përdoret për personat që janë tepër të ndjeshëm ose alergjik ndaj komponentëve të ndryshëm, dhe personat me sëmundje të rëndë të veshkave dhe mëlçisë. Vëmendje të veçantë duhet ti kushtohet personave me sëmundje të shumëfishta, për ndërveprime të mundshme farmakologjike.

Përbërësit

Vaj esencial i Trumzës (Thymus vulgaris) Vaj esencial i Ravintsara (Cinnamomum camphora)ÇERTIFIKIMET: BIO, CODEX, AGRICOLTURA UE, LAV, VEGAN OK, OMG FREE, LIFEGATE ENERGY

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SUPLEMENT TRUMZË & RAVINTSARA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët