0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Balsam & Krem SPRAY SHKËLQYES 5.5

SPRAY SHKËLQYES 5.5

1,800 L

PRODUKT PROFESIONAL

Për flokë të zbehtë dhe pa shkëlqim, apo të djegur nga dielli.

Me Vajra Jojoba, Sherebele,Avokado dhe Bergamoto.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Ky spray është i këshilluar për flokët e zbehtë, pa shkëlqim.Vajrat bimorë të Jojoba-s, Avokados, Sherebelës dhe Bergamotos i japin flokut shkëlqim dhe dritë, pa i rënduar ata.Produkt ideal për t’i dhënë jetë flokëve natyralë apo të lyer, të djegur nga dielli.

Përdorimi

Spruconi produktin në flokët e thatë, me spruco të vogla, deri sa të merrni rezultatin e dëshiruar.

Përbërësit

Alcohol denat, Coco-caprylate, Persea gratissima oil [Persea gratissima (Avocado) oil], Simmondsia chinensis seed oil [Simmondsia chinensis (Jojoba) seed oil], Limonene, Salvia officinalis oil [Salvia officinalis (Sage) oil], Salvia sclarea flower oil, Citrus medica vulgaris peel oil, Citrus bergamia peel oil expressed, Linalool, Citral, Geraniol.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SPRAY SHKËLQYES 5.5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët