Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Floket Maskë SPRAY PËR MBROJTJEN E BOJËS 1.16

SPRAY PËR MBROJTJEN E BOJËS 1.16

1,500 L

PRODUKT PROFESIONAL

Mbron flokët e ngjyrosur.

Me Fitokeramide Luledielli.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

150ml

Efektet

Spray për mbrojtjen e ngjyrës  i jep shkëlqim flokut të lyer dhe mbron bojën. Fitokeramidet e Lulediellit përmirësojnë strukturën e flokut të lyer. Ky spray parandalon ndryshimin e nuancës dhe intesitetit të bojës, duke i dhënë një shkëlqim të menjëhershëm.

Përdorimi

Spruconi produktin në flokë të lagur gjatë gjithë gjatësisë së tij; nga rrënjët te majat, dhe më pas, procedoni normalisht me tharjen e flokut

Përbërësit

Aqua [Water], Phenoxyethanol, Caprylyl/capryl glucoside, Parfum [Fragrance], Glycerin, Helianthus annuus seed extract [Helianthus annuus (Sunflower) seed extract], Benzoic acid, Decyl glucoside, Glucose, Dehydroacetic acid, Sorbitol, Sodium glutamate, Sodium hydroxide, Tridecane, Undecane, Urea, Glycine, Hydrolyzed wheat protein, Lactic acid, Sodium PCA, Panthenol.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SPRAY PËR MBROJTJEN E BOJËS 1.16”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët