0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për zbokth SHAMPO PËR ZBOKTH TË THATË 1L

SHAMPO PËR ZBOKTH TË THATË 1L

4,000 L

Shampo me vajra esencialë 100% të pastër.

Eleminon zbokthin e thatë, skuqjen e dhe kruarjen.

PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT

Efektet

Shampo e rekomanduar për probleme të lëkurës së dehidratuar të kokës, me tendencë renie e lëkurës.Ndihmon në parandalimin e zbokthit duke eleminuar skuqjet dhe kruarjet e skalpit.Përzierja e vajrave esencialë 100% të pastër, në sinergji me ekstraktin e Mëllagës dhe Aloe Vera, ushtronjë një veprim qetësues dhe riekuilibrues në lëkurë, dhe në të njëjtën kkohë një efekt ushqyes për flokun.Ekstrakti i specit djegës stimulon mikro qarkullimin e gjakut në lëkurë, duke rritur sasinë e oksigjenit dhe ushqyer qelizat e lëkurës dhe rrënjët e flokut.Aroma e shampos gjatë përdorimit, gjeneron stimuj olfaktivë që dhurojnë një ndjenjë të këndshmë mirëqënieje për mëndjen dhe trupin.

Përdorimi

Aplikohet mbi flokë të lagur dhe masazhohet me lëvizje të lehta e rrethore, më pas shplahet mirë.

Përbërësit

Përbërësit funksionalë:Vajra esencialë 100% të pastër të Mandarinës (Citrus nobilis), Livandos Hibride (Lavandula hybrida) , Dafinës (Laurus nobilis), Geranio (Pelargonium graveolens) dhe Temjanit (Boswellia serrata).Ekstrakte bimore të Mëllagës (Malva sylvestris), Specit Djegës (Capsicum Annuum) dhe Aloe vera (Aloe barbadensis).Tensioaktivë eudermikë me origjinë bimorePërbërësit:Aqua, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Cetearyl Sulfate, Decyl Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin*, Malva sylvestris extract*, Capsicum annuum fruit extract*, Dicaprylyl Ether, Aloe barbadensis leaf extract*, Mel*, Citrus nobilis peel oil*, Lavandula hybrida oil*, Laurus nobilis oil*, Pimenta racemosa oil, Pelargonium graveolens oil, Boswellia serrata extract, Polyglyceryl-2-Dipolyhydroxystearate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool.* Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e Kontrolluar.Nuk përmban:Paraben, ngjyrues, parfum sintetik, PEG, Sodium Laureth Suplhate (SLS), derivate hidrokarburesh, viskozantë sintetikë.ÇERTIFIKIMI: BDIH, VEGAN OK, CRUELTY FREE, LIFE GATE ENERGY

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO PËR ZBOKTH TË THATË 1L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët