0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë të thatë SHAMPO PËR FLOKË TË THATË & TË DOBËT – LEAVES

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË & TË DOBËT - LEAVES

1,200 L

Shampo me ekstrakt Bambuje.

Ushqyese dhe forcuese.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Shampoja ushqyese për flokë të thatë, të dobët dhe të dëmtuar, është e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore.Përbërësi aktiv i kësaj shampoje është Uji Aktiv i Gjetheve  të Bambusë nga bujqësia organike, i cili ka veti rimineralizuese, dhe ushqen dhe forcon flokun dhe skalpin.

Përdorimi

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.Shplani flokun me ujë të bollshëm.Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

Përbërësit

Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sasa kurilensis leaf/stem extract*, Sodium chloride, Phenoxyethanol, Myristyl lactate, Sodium olivamphoacetate, Cedrus atlantica bark oil, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Citric acid, Benzoic acid, Tetrasodium glutamate diacetate, Illicium verum oil [Illicium verum (Anise) oil], Glyceryl oleate, Dehydroacetic acid, Sodium benzoate, Potassium sorbate.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO PËR FLOKË TË THATË & TË DOBËT – LEAVES”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët