0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë të thatë SHAMPO PËR FLOKË TË THATË & PA SHKËLQIM 1.2 250ml

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË & PA SHKËLQIM 1.2 250ml

900 L

SHAMPO PROFESIONALE

Për flokë të thatë dhe pa shkëlqim.

Me Vaj Finoku të Ëmbël dhe Proteina Gruri.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Efektet

Shampo hidratuese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore që ushqejnë flokun dhe skalpin.Përbërësit aktivë të kësaj shampoje janë vaji  i Finokut të Ëmbël dhe Proteinat e Grurit, të cilët i bëjnë flokët të butë, të hidratuar dhe me shkëlqim.

Përdorimi

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.Shplani flokun me ujë të bollshëm.Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

Përbërësit

Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Mentha piperita Water, Phenoxyethanol, Myristyl lactate, Sodium chloride, Sodium olivamphoacetate, Foeniculum vulgare oil [Foeniculum vulgare (Fennel) oil], Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Benzoic acid, Citric acid, Tetrasodium glutamate diacetate, Glyceryl oleate, Dehydroacetic acid, Limonene, Hydrolyzed Wheat protein, Pelargonium graveolens oil, Citronellol, Geraniol.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO PËR FLOKË TË THATË & PA SHKËLQIM 1.2 250ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët