0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

SHAMPO PËR FLOKË DELIKATË 1L

4,000 L

Shampo për flokë delikatë, të dobët, me lëkurë të ndjeshme, me tendencë rënie.

Përzierja e vajrave esencialë të pastër 100% të Dafinës (Laurus nobilis), Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Livandos Hibride (Lavendula hybrida) dhe mandarinës (Citrus aurantium) ushtrojnë një veprim qetësues në lëkurën e ndjeshme si dhe kanë efekt mbrojtës dhe ushqyes për flokun.

 PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT

Efektet

Shampo për flokë delikatë, të dobët, me lëkurë të ndjeshme, me tendencë rënie. Përzierja e vajrave esencialë të pastër 100% të Dafinës (Laurus nobilis), Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Livandos Hibride (Lavendula hybrida) dhe mandarinës (Citrus aurantium) ushtrojnë një veprim qetësues në lëkurën e ndjeshme si dhe kanë pefekt mbrojtës dhe ushqyes për flokun.Sinergjia e tyre me ekstraktet bimore ushtron një veprim të fuqishëm hidratant, ushqyes dhe e bën këtë shampo të përshtatshme për përdorim të shpeshtë. Aroma e shampos gjatë përdorimit, gjeneron stimuj olfaktivë që dhurojnë një ndjenjë të këndshmë mirëqënieje për mëndjen dhe trupin.Aroma e shampos gjatë përdorimit, gjeneron stimuj olfaktivë që dhurojnë një ndjenjë të këndshmë mirëqënieje për mëndjen dhe trupin.

Përdorimi

Aplikohet mbi flokë të lagur dhe masazhohet me lëvizje të lehta e rrethore, më pas shplahet mirë.

Përbërësit

Përbërësit funksionalë:Vajra esencialë të pastër 100% të Dafinës (Laurus nobilis), Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Livandos Hibride (Lavendula hybrida) dhe mandarinës (Citrus aurantium). Ekstrakte bimore të Aloe, Linin, Ullirit, Blirit, Bajames dhe Mjaltit.Përbërësit:Aqua, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Cetearyl Sulfate, Decyl Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin*, Dicaprylyl Ether, Aloe barbadensis leaf extract*, Linum usitatissimum seed extract*, Olea europaea leaf extract*, Tilia cordata floëer extract*, Prunus amygdalus dulcis seed extract*, Mel extract*, Laurus nobilis oil*, Lavandula hybrida oil*, Citrus aurantium dulcis peel oil*, Citrus nobilis peel oil, Lactic Acid, Polygliceryl 2-Dipolyhydroxystearate, Potassium Sorbate.* Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e Kontrolluar.Nuk përmban:Paraben, ngjyrues, parfum sintetik, PEG, Sodium Laureth Suplhate (SLS), derivate hidrokarburesh, viskozantë sintetikë.ÇERTIFIKIMI: BDIH, VEGAN OK, CRUELTY FREE, LIFE GATE ENERGY

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO PËR FLOKË DELIKATË 1L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët