0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Femije SHAMPO PËR FËMIJË 0-12 VJEÇ

SHAMPO PËR FËMIJË 0-12 VJEÇ

2,100 L

SHAMPO PËR FËMIJË 0-12 VJEÇ, PËR FLOKUN DHE TRUPIN.

Fituese e çmimit Premio Natura , si SHAMPO BIO MË E MIRË E VITIT, e votuar nga 10.000 konsumatorë italianë, sipas studimit të Green Intelligence.

PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT

Pastrues delikat për lëkurë delikate.

Një produkt unik që funksionon më së miri si banjoshkumë dhe si shampo.

Efektet

Pastrues delikat për lëkurë delikate.Një produkt unik që funksionon më së miri si banjoshkumë dhe si shampo.Krijuar me lëndë të parë tërësisht me origjinë vegjetale, përfshirë tensioaktive derivate të sheqerit, e pasuruar me proteina të orizit, për të hidratuar dhe mbrojtur flokët dhe lëkurën e fëmijës suaj.Aroma e këndshme me bazë vajrash esencialë 100% të pastër e bën të adhurueshëm momentin e banjos për fëmijën tuaj.

Përdorimi

Përdoret për larjen komplet të fëmijës.

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhoheni butësisht.

Shplajeni me ujë të bollshëm.

Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

Përbërësit

Përbërësit funksionalë:Vajra esencialë naturalë 100% të pastër të limonit, portokallit të ëmbël, lemongrass, vaniljes dhe mandarinës. Tensioaktivë të ndjeshëm me origjinë vegjetale. Proteina orizi, aloe barbadensis.Përbërësit:Ujë, Coco Glucoside, Sodium Coco Sulfate, Decyl Glucoside, Aloe barbadensis leaf extract*, Glyceryl Oleate, Citrus nobilis peel oil*, Citrus aurantium dulcis peel oil*, Citrus limon peel oil*, Cymbopogon flexuosus oil*, Vanilla planifolia extract*, Hydrolyzed Rice Protein, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2-Dipolyhydroxystearate, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Alcohol, Lactic Acid, Citral, Eugenol, Limonene, Geraniol. * Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e KontrolluarÇERTIFIKIMET: BDIH, VEGAN OK, CRUELTY FREE, LIFE GATE ENERGYNuk përmban: Paraben, ngjyrues, parfum sintetik, PEG, Sodium Laureth Suplhate (SLS), derivate hidrokarburesh, viskozantë sintetikë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO PËR FËMIJË 0-12 VJEÇ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët