0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

SHAMPO HIDRATUESE

1,500 L
  • E çertifikuar Bio-Organike
  • Për flokë të thatë, delikatë dhe pa shkëlqim.
  • Me ekstrakt Ulliri dhe Oriz të fermentuar

Efektet

Shampo e  çertifikuar Bio-Organike, me veprim hidratues për flokë të thatë dhe pa shkëlqim.Me përbërës aktivë ekstraktin e gjetheve të ullirit dhe orizin e fermentuar.Hidraton në mënyrë intesive flokët, duke i dhënë shkëlqim natyral.I bën flokët të butë dhe që krihen lehtë.Përmban përbërës bimorë të fermentuar, të marra me teknologji hiperferimi. Kjo teknologji lejon të nxjerrë në një mënyrë inovative fitokomplekset e pranishme në gjethe, lule dhe fruta në sajë të enzimave në procesin e fermentimit.

Përdorimi

Lagni flokët, aplikoni shampon në mënyrë uniforme në skalp dhe flokë, masazhojeni dhe lëreni 2-3 minuta. Shplajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Aloe barbadensis leaf juice (*), Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Parfum [Fragrance], Caprylyl/capryl glucoside, Myristyl lactate, Sodium gluconate, Glycerin, Sodium benzoate, Citric acid, Sodium olivamphoacetate, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Potassium sorbate, Glyceryl oleate, Olea europaea (Olive) leaf extract (*), Hydrolyzed wheat protein, Geraniol, Oryza sativa (Rice) extract, Limonene, Citronellol, Olea europaea (Olive) fruit oil (*), Saccharomyces ferment lysate filtrate*Përbërës nga bujqësia organikeÇERTIFIKIMI BIO: ECOCERTNuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO HIDRATUESE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët