0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë normalë SHAMPO ANTI-YELLOW 1.9

SHAMPO ANTI-YELLOW 1.9

900 L

SHAMPO PROFESIONALE

Për flokët bjondë, gri/të bardhë, dhe të dekoloruar.

Ndalon zverdhjen e flokut.

Rikthen shkëlqimin natyral.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Efektet

Shampo natyrale me ekstrakt boronice kundër zverdhjes së flokut. E rekomanduar për flokët bjondë, gri ose të bardhë, dhe të dekoloruar. Një shampo specifike për të mos lejuar zverdhjen e flokëve. Lan butësisht skalpin dhe i kthen flokut bukurinë natyrale, duke i bërë me shkëlqim dhe vitalitet.Për një efekt më të plotë, këshillohet të përdoret bashkë me maskën anti-yellow.

Përdorimi

Lagni flokët, aplikoni shampon në mënyrë uniforme në skalp dhe flokë, masazhojeni dhe lëreni 2-3 minuta. Shplajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium cocoyl hydrolyzed wheat protein, Sodium olivamphoacetate, Vaccinium myrtillus fruit extract, Sodium chloride, Myristyl lactate, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Disodium cocoyl glutamate, Glycerin, Glyceryl oleate, Parfum [Fragrance], Citric acid, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Tetrasodium glutamate diacetate, Acid Violet 43, Hexyl cinnamal, Limonene.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO ANTI-YELLOW 1.9”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët