0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Serum & Ampula SERUM RISTRUKTURUES 5.3

SERUM RISTRUKTURUES 5.3

1,700 L

PRODUKT PROFESIONAL

Për flokë të thatë dhe pa jetë.

Me Vaj Ylang Ylang dhe Vaj Lini.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Serum i përbërë nga vajra ristrukturues me ekstrakte minerale natyrale.Ristrukturon flokët, i hidraton dhe u jep shkëlqim, duke nxjerrë në pah ngjyrën.Parandalon krijimin e majave dyshe.Është një serum i përshtatshëm për çdo tip floku, edhe për flokët më të thatë, pa ndriçim dhe pa jetë.Në saj të proteinave të Linit, i bën flokët të shkrifët dhe që krihen lehtë.

Përdorimi

Hidhni disa pika në pëllëmbën e dorës, fërkojini pëllëmbët me njëra tjetrën, dhe fërkoni majat e flokëve të njomë apo të thatë.

Përbërësit

Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Linum usitatissimum seed oil [Linum usitatissimum (Linseed) seed oil], Cananga odorata oil [Cananga odorata flower oil], Linalool, Benzyl benzoate, Benzyl salicylate, Geraniol, Farnesol, Isoeugenol, Eugenol.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SERUM RISTRUKTURUES 5.3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët