Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

SCRUB DETOX PËR SKALP & FLOKË

1,300 L

Scrub për një pastrim të thellë, për të forcuar skalpin dhe për të pasur flokë me shkëlqim.

I përshtatshëm për personat me prirje për zbokth, kruarje të skalpit, si dhe për të gjithë personat që duan flokë të shëndetshëm!

Efektet

Scrub për një pastrim të thellë, për të forcuar skalpin dhe për të pasur flokë me shkëlqim.Përmban prebiotikë çikoreje, për të forcuar mikrobiotën natyrale të pranishme në lëkurën tonë dhe për të ndihmuar në rikthimin e ekuilibrit dhe parandalimin dhe trajtimin e zbokthit.Me ekstrakte natyrale shtesë të mentes dhe hithrës për të pastruar dhe stimuluar lëkurën dhe folikulat, xhel aloe dhe hamamelis për të hidratuar dhe qetësuar skalpin. Për një efekt të shtuar zbutës dhe forcues, shërben vaji i kërpit dhe arganit, për të qetësuar dhe përkëdhelur lëkurën, Vitamina E dhe bisabololi natyral.I përshtatshëm për personat me prirje për zbokth, kruarje të skalpit, si dhe për të gjithë personat që duan flokë të shëndetshëm!Shishja është prej bioplastike, e përftuar nga kallami sheqeri
  • Prebiotiku i çikores: mbron, forcon dhe ribalancon mikrobiotën e lëkurës
  • Hithra: forcuese, pastruese, kundër zbokthit
  • Mentja: stimulon folikulën e flokëve dhe nxit rritjen e tyre
  • Livando: ndihmon në forcimin dhe shkëlqimin e flokëve
  • Ekstrakti i hamamelis: nxit mikroqarkullimin në lëkurën e kokës, hidraton dhe qetëson
  • Xhel Aloe: hidratues, qetësues, stimulues
  • Vitamina E: ushqen flokët dhe i mbron nga stresi oksidativ
  • Kërpi: hidraton, mbron dhe forcon lëkurën e kokës!
  • Vaji i arganit: ushqen, rigjeneron, ristrukturon flokët në thellësi

Përdorimi

Lagni flokët dhe skalpin dhe masazhojeni me mollëzat e gishtave, më fort rreth veshëve, qafës dhe vijës së mesit. Ky skrab përmban mikrogranula dhe ekstrakte natyrale aktive që ndihmojnë për eleminuar qelizat e vdekura, toksinat dhe radikalet e lira.Lëreni të veprojë për disa minuta dhe më pas vazhdoni me larjen e zakonshme. Përsëriteni trajtimin një herë në muaj.

Përbërësit

Aqua, Silica, Glycerin, Lavandula Hybrida Flower Water*, Hamamelis Virginiana Leaf Water*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Coco-Glucoside, Propanediol, Xanthan Gum, Inulin, Urtica Dioica Leaf Extract*, Mentha Piperita Oil*, Cannabis Sativa Seed Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Bisabolol, Saccharide Isomerate, Fructose, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Sodium Phytate, Citric Acid, Sodium Citrate, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum**, Sodium Dehydroacetate, Limonene**(* Përbërësit nga bujqësia organike)(** të marra nga ekstrakte natyrore)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SCRUB DETOX PËR SKALP & FLOKË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët