0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

PASTRUES FYTYRE

3,000 L

RIVITALIZUES PËR LËKURË DELIKATE DHE TË NDJESHME

RINON LËKURËN ME BUTËSI, DUKE I DHURUAR SHKËLQIM

PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT

115ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PASTRUES FYTYRE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët