0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Stilim PASTË MODELUESE 5.2

PASTË MODELUESE 5.2

1,400 L

PRODUKT PROFESIONAL

Pastë modeluese dhe ushqyese

Me Finok dhe Barbarozë

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS

50ml

Efektet

Kjo pastë e përbërë nga ekstrakte bimore dhe minerale, shërben për të tonifikuar dhe dhënë jetë flokut.I jep formë çdo tip floku: të shkurtër, mesatar apo të gjatë, të lëshuar apo të kapur.Një pastë e shkëlqyer, veçanërisht për flokë të shkurtër, e cila modelon flokun, thekson volumin dhe jep dritë dhe shkëlqim.

Përdorimi

Merrni me gisht një sasi paste, fërkojeni në pëllëmbët e duarve dhe aplikojeni në flokët e thatë apo të lagur, duke i modeluar ata sipas dëshirës.

Përbërësit

Aqua [Water], Coco-caprylate, Glycerin, Cetyl alcohol, PVP, Glyceryl stearate, Sodium polyacrylate, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Phenoxyethanol, Cetearyl alcohol, Foeniculum vulgare oil [Foeniculum vulgare (Fennel) oil], Ethylhexylglycerin, Limonene, Pelargonium graveolens oil, Citronellol, Geraniol, Linalool.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PASTË MODELUESE 5.2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët