0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Pastë dhëmbësh PASTË DHËMBËSH ME SHEREBELË

PASTË DHËMBËSH ME SHEREBELË

1,000 L

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUOR

Zbardhues i dhëmbëve
Për mishra dhëmbësh delikatë dhe të ndjeshëm
Parandalon krijimin e gurëzave
Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojës

I ÇERTIFIKUAR BIO

75ml

Efektet

Pasta e dhëmbëve me sherebelë eleminon aciditetin oral. Në saj të efektit shumë të ulët gërryes, pastron në mënyrë delikate pa dëmtuar smaltin. Ka një shije të këndshme freskie falë vajit esencial të Sherebelës. E pasuruar me xhel argjile, është pasta ideale për dhëmbë të bardhë dhe të shëndetshëm. Përbërësit e kësaj paste pastrojnë dhëmbët duke përthithur papastëritë, pa pasur nevojë ti fërkosh fort me furçë, duke mbrojtur mishrat e dhëmbëve.

Përbërësit

Glycerin, Aqua, Kaolin, Calcium Carbonate, Alcohol, Xanthan Gum, Salvia Officinalis Oil*, Salvia Officinalis Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Solum Fullonum, Maris Sal, CI 75810, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract.*Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Limonene, LinaloolÇERTIFIKIMET:BDIH, ICEA, LAV.NUK PËRMBAN: Konservantë, shkumogjenë, ëmbëlsues, florure.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PASTË DHËMBËSH ME SHEREBELË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët