0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home SuperFoods Bukuri OK! FATBURN COFFEE
Ofertë!

OK! FATBURN COFFEE

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.

Falë përbërësve aktivë natyralë që stimulojnë metabolizmin e lipideve, heqin oreksin e tepërt, ndihmojnë tretjen dhe kontrollojnë peshën – trupi juaj i përsosur është vetëm një filxhan kafe larg!

  • Nëse keni shpesh dëshirë për snacks, ëmbëlsira ose ushqime të pashëndetshme
  • Keni tendencë të hani tepër ose të hani nga mërzia dhe stresi
  • Çdo metodë e humbjes së peshës ju mërzit shpejt
  • Dëshironi të digjni më shumë shtresa dhjamore
  • Dhe ju pëlqen shija e kafesë – atëherë kjo është ZGJIDHJA që keni ëndërruar gjithmonë!

Porositni sot OK! FatBurn Coffee dhe kthejeni ritualin e kafesë në një rast për djegien e dhjamit!

Si funksionon?

Falë përbërësve aktivë L-Carnitine, ekstraktit të sambukos dhe ekstraktit të guaranës, kjo pije e shijshme ndihmon në përshpejtimin e metabolizmit të lipideve dhe promovon humbjen e peshës. Kafeina nga kafja dhe guarana rrit energjinë dhe përqëndrimin.

Rekomandohet për:

personat që duan të djegin dhjamin, të humbin peshë dhe të përmirësojnë fizikun e tyre duke pirë një pije të shijshme kafeje.

8 nga 10 blerës raportojnë humbje peshe në 14 ditët e para të përdorimit!

Efektet

L-CarnitineL-Carnitine është një aminoacid esencial për metabolizmin e yndyrës, pasi siguron transportin e acideve yndyrore me zinxhir të gjatë në mitokondri, ku ato shndërrohen në energji.Ekstrakti i kafesë dhe guaranësGuarana është një bimë autoktone shumë e njohur me origjinë nga pyjet tropikale të Amazonës në Brazil. Përmban kafeinë ashtu si kafeja, kështu që parandalon lodhjen e tepërt dhe ndihmon në ruajtjen e një peshe të shëndetshme.Ekstrakti i sambuco-sSambuko ndihmon në mbajtjen e peshës trupore në ekuilibër, promovon funksionimin e duhur të sistemit imunitar dhe përmirëson qarkullimin e gjakut.

Përdorimi

Përzieni 10 g (2 lugë çaji) të OK! FatBurn në një filxhan (150 ml) me ujë të vluar ose qumësht (mundësisht vegjetal).Këshilla: Mos e tejkaloni sasinë ditore të rekomanduar. Një suplement ushqimor nuk është zëvendësues për një dietë të ekuilibruar dhe të larmishme. Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve!

Përbërësit

Pije orizi në formë pluhuri (oriz, beta-glukan, tërshërë, vaj luledielli, kripë), akacie, ekstrakt kafeje, aromë kafeje, stabilizues: pluhur celuloze, L-karnitinë, ekstrakt guarana, ekstrakt sambuco.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “OK! FATBURN COFFEE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët