0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

KREMI DOBËSUES FLORANGE

2,400 L

Krem modelues, dobësues dhe anticelulit.

Me ekstrakt të Dredhkës dhe Vaj Esencial të Portokallit të Ëmbël.

200ml

Efektet

Kremi dobësues Florange është një krem modelues, dobësues dhe anticelulit, i cili i fal lëkurës butësi, njëtrajtësi dhe lëmim.Lufton radikalet e lira në lëkurë, të cilat janë një nga shkaqet e plakjes së parakohshme dhe shfaqjes së rrudhave.Me ekstrakt të Dredhkës dhe Vaj Esencial të Portokallit të Ëmbël.

Përdorimi

Aplikojeni Kremin Forcues Florange në zonën e dëshiruar, me mollëzat e gishtave, dhe masazhojeni butësisht në drejtimin orar, deri sa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Përbërësit

Aqua, Simmondsia Chinensis Oil, Alcohol, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein/Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Betula Alba Leaf Extract, Cetyl Alcohol, Hedera Helix Extract, Spiraea Ulmaria Extract, Citrus Aurantium Dulcis Oil*, Olea Europaea Fruit Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Citrus Limon Peel Oil*, Calendula Officinalis Flower Extract, Urtica Dioica Extract, Foeniculum Vulgare Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Boswelia Carterii Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Solum Fullonum, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Lactic Acid.

*Përbërësit e vajrave esencialë natyralë: Limonene, Citral, Linalool.

Përbërësit Demeter: Betula Alba Leaf Extract, Hedera Helix Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Urtica Dioica Extract, Lavandula Hybrida Oil.

Përbërësit bio: Simmondsia Chinensis Oil, Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Spiraea Ulmaria Extract, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Citrus Limon Peel Oil,  Rosmarinus Officinalis Leaf Oil.

Nuk përmban konservantë.

ÇERTIFIKIMET: BDIH – LAV

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KREMI DOBËSUES FLORANGE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët