0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Balsam & Krem KREM PËR KAÇURRELA & ONDE

KREM PËR KAÇURRELA & ONDE

1,500 L

Zgjidhja e duhur për flokët kaçurrelë, me onde ose rica.

Një krem i pasur me përbërës natyralë që iu jep forcë, elasticitet dhe dritë të re flokëve tuaj!

I çertifikuar Bio-Organik

Efektet

Keni flokë më onde, kaçurrela apo rica?Çfarëdo valëzimi të kenë flokët tuaj, ky është kremi i duhur! Është një trajtim i mirëmenduar, i dizejnuar për të zbutur edhe flokët më të egër e të ashpër, për të formuar, stiluar dhe rregulluar kaçurrelat më lehtë, pa u ngatërruar, për të forcuar dhe zbutur flokët tuaj, duke ju dhënë shkëlqim dhe jetë.Një përzierje e pasur me përbërës natyralë që iu jep forcë, elasticitet dhe dritë të re flokëve tuaj: vaji i babassu ushqen dhe disiplinon, prebiotiku i çikores ndihmon flokët për të rigjetur ekuilibrin natyror, hidrosakaridet dhe xheli i aloes japin njëhidratim të thellë, ndërsa methi (fenugreek) i bën flokët me shkëlqim dhe të butë.Ambalazhi është bioplastike, e marrë nga kallami i sheqerit.

Përdorimi

Për të patur kaçurela të mrekullueshme, aplikojeni atë në flokë të lagur, duke fërkuar fijet me pëllëmbën e dorës nga fundi drejt rrënjëve. Thani flokët natyrshëm ose me difuzor. Mund ta aplikoni edhe në kaçurrela të thata.Pa shplarje.

Përbërësit

Aqua, Cetyl Alcohol, Lavandula Hybrida Floëer Ëater*, Propanediol, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Cetearyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, C13-15 Alkane, Caprylic/Capric Triglyceride, Inulin, Orbignya Oleifera Seed Oil*, Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract*, Saccharide Isomerate, Betaine, Sodium Pca, Fructose, Glycerin, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Lactic Acid, Xanthan Gum, Parfum**, Sodium Citrate, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene**, Citronellol**, Linalool**, Geraniol**(* Përbërësit nga bujqësia organike)(** të marra nga ekstrakte natyrore)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM PËR KAÇURRELA & ONDE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët