0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Duart & Këmbët KREM KËMBËSH

KREM KËMBËSH

1,500 L

Kremi i këmbëve Argital ka veti qetësuese, shplodhëse dhe freskuese.

Eleminon erën e keqe dhe lufton me efikasitet lodhjen dhe enjtjen e këmbëve.

75ml

Efektet

Me xhel Argjile të Gjelbër, Livando dhe Bar Blete. Ushtron një veprim qetësues, freskues dhe higjenizues në këmbët e lodhura dhe të enjtura.Kremi i këmbëve Argital ka veti qetësuese, shplodhëse dhe freskuese.Eleminon erën e keqe dhe lufton me efikasitet lodhjen dhe enjtjen e këmbëve.

Përdorimi

Aplikojeni kremin në lëkurën e këmbëve dhe masazhojeni butësisht e mollëzat e gishtave deri në përthithjen e plotë nga lëkura.

Përbërësit

Përbërësit aktivë

Tul Aloe Vera*, Vaj Luledielli*, Glicerinë*, Gjalp Shea*, emulsionantë totalisht natyralë me një veprim të shkëlqyer zbutës dhe hidratues,, vitaminë E natyrale.

*Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike kontrolluar.

Përbërësit:

Përbërësit:

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl 6 Distearate, Alcohol, Potassium Palmitoyl/Hydrolyzed Ëheat Protein/Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol, Triticum Vulgare Germ Oil, Anthemis Nobilis Extract, Hedera Helix Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Arnica Montana Flower Extract, Solum Fullonum, Melissa Officinalis Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Mentha Piperita Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Thymus Vulgaris Oil*, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Xanthan Gum, Lactic Acid

*Përbërës të vajrave esencialë natyralë:  Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol.

Përbërësit bio: Alcohol, Anthemis Nobilis Extract.

Përbërësit Demeter: Hedera Helix Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Lavandula Hybrida Oil, Melissa Officinalis Oil.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM KËMBËSH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët