Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Trupi Duart & Këmbët KREM DUARSH ME MENTE & LIMON

KREM DUARSH ME MENTE & LIMON

700 L

Një krem duarsh artizanal, i çertifikuar Bio-Organik, për një hidratim të thellë të lëkurës së duarve.

Zbardhues i njollave kafe në duar.

60ml

Efektet

Me vajra esencialë të mentes dhe limonit, ky krem u jep freski dhe një shpërthim energjie duarve të lodhura nga puna.Kompakt dhe lehtësisht i përthithshëm, ai është i pasuruar me vaj esencial të pastër limoni sicilian, një trajtim i shkëlqyer natyral për të mbrojtur kapilarët, unifikimin e ngjyrës së lëkurës dhe zbardhjen e njollave kafe. I pasur me Aloe Vera, e dobishme për qetësimin e skuqjes dhe acarimit, vaj ulliri ekstra i virgjër, gjalpë shea dhe vaj argani, kremi ushqen thellësisht lëkurën dhe i lë duart të buta dhe me një ndjesi të mëndafshtë.Kremi nuk përmban përbërës të dëmshëm për shëndetin dhe mjedisin, është i përgatitur në mënyrë artizanale dhe i çertifikuar Bio-organik.
  • Aloe vera
  • Vaj ulliri ekstra i virgjer
  • Gjalpë Shea
  • Vaj argani

Përdorimi

I shkëlqyer për të mbrojtur kapilarët, unifikimin e ngjyrës së lëkurës dhe zbardhjen e njollave kafe.Aplikoni sa herë që ndjeni nevojë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

Përbërësit

Aqua, Butyrospermum Parkii Butter*, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate Se, Sodium Pca, Caprylic/Capric Triglyceride, Argania Spinosa Kernel Oil*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Olea Europaea Fruit Oil*, Mentha Spicata Herb Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Cymbopogon Schoenanthus Oil*, Glyceryl Caprylate, Squalane, Saccharide Isomerate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Sodium Phytate, Lactic Acid, Benzoic Acid, Propanediol, Citral, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Citric Acid, Sodium Citrate, Isoeugenol.(* Përbërësit nga bujqësia organike)(** me origjinë natyrale)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM DUARSH ME MENTE & LIMON”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët