0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

HAIR PRO

2,500 L

Më shumë se 50% e të rriturve përballen me rënien e flokëve!

Flokët e fortë dhe të shëndetshëm nuk janë vetëm të bukur për t’u parë, por edhe një tregues i shëndetit të përgjithshëm!

Një sërë faktorësh ndikojnë në rënien, rritjen dhe rinovimin e flokëve, por më të zakonshmet janë mosha, gjenetika, hormonet dhe ndryshimet sezonale. Pavarësisht faktorëve të listuar, ne mund të bëjmë shumë për shëndetin e flokëve tanë, me një furnizim optimal të lëndëve ushqyese.

Filloni tani të luftoni dhe parandaloni rënien e flokëve!

Rezultatet e vërtetuara klinikisht me formulën kundër rënies së flokëve Hair Pro 3 në 1

Efektet

100% përbërës natyralëActrisave®Actrisave™ është një përzierje e shtresave natyrale të perimeve, e cila mbështet shëndetin e lëkurës dhe flokëve. Kombinimi i antocianinave të përfshira në trëndafilin e zi dhe flavonoideve të lules së kaktusit prodhon një efekt mbrojtës sinergjik në sebum dhe në qelizat e papilës së lëkurës së kapelës, duke ndihmuar në parandalimin e lotusit të vdekur.BiotinaE njohur edhe si vitamina B7, ajo njihet veçanërisht si “vitamina e bukurisë” në atë se sa kontribuon intensivisht në shëndetin e flokëve.KolagjeniMe kalimin e moshës, prodhimi i kolagjenit tonë fillon të ulet dhe, për rrjedhojë, flokët tanë bëhen më të djegur dhe më të dobët.

Përdorimi

Përzieni 5 g (1 lugë brenda kutisë) në një gotë me ujë ambienti dhe pijeni një herë në ditë

Këshilla: Mos e tejkaloni sasinë ditore të rekomanduar. Një suplement ushqimor nuk është zëvendësues për një dietë të ekuilibruar dhe të larmishme. Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve!

Nuk rekomandohet të përdoret gjatë periudhës së shtatzanisë dhe laktacionit.

Përbërësit

Hair Pro – suplement ushqimor me ëmbëlsues.maltodekstrinë, kolagjen pluhur, ëmbëlsues eritritol, Actrisave™, aromë natyrale ananasi (3%), stabilizues: celulozë, D-biotinë, ëmbëlsues steviol glikozid.
Për dozë (5 g)
Collagene1000 mg
Actrisave®250 mg
Biotina0,25 mg (50% NRV*)
  • * NRV = Vlera ditore e nevojshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “HAIR PRO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët