0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Maskë HAIR LOSS OIL

HAIR LOSS OIL

1,300 L

ELEMINIMI I RËNIES SË FLOKUT: TRAJTIMI ME RECETËN BIMORE “TRIPLE ACTION PLUS HAIR”

Realizon 3 elementët themelorë të shëndetit ndaj flokëve:

– Eleminimin e rënies

– Rritjen e flokëve

– Tonifikimin e flokëve

Efektet

Receta me 5 vajrat bazë për kujdesin ndaj flokëve konsiderohet si receta ‘triple action plus hair” pasi realizon në mënyrë mjaft të suksesshme 3 elementët themelorë të shëndetit ndaj flokëve: eleminimin e rënies, rritjen e flokut dhe tonifikimin e tij.Përveç kësaj, kjo recetë është e shkëlqyeshme në të gjitha treguesit e tjerë të flokut, si: dalja e flokëve të reja, volumi, butësia, shkëlqimi, eleminimi i zbokthit, etj.Pothuaj çdo trajtim i kujdesit ndaj flokëve në industrinë e kozmetikës ka në përbërje të tij një përbërësit e kësaj recete.Nga studimet dhe hulumtimet e herbalistëve, përbërësit e recetës ‘triple action plus hair” klasifikohen si nga ushqyesit dhe trajtuesit më të mirë të kujdesit ndaj flokut.1. Eleminon rënien e flokut 2. Stimulon daljen e flokëve të rinj 3. Eleminon yndyrën e tepërt në flokë 4. U jep shkëlqim flokëve 5. Eleminon mykun në skalpin e kokës 6. Stimulon rritjen e flokut 7. Forcon rrënjët e flokëve 8. Eleminon kruajtjet në skalpin e kokës 9. Stimulon qarkullimin e gjakut në kokë 10. Eleminon zbokthin 11. Eleminon toksinat nga skalpi i kokës dhe fibrat e flokut 12. Vret parazitëtCili mund ta përdorë këtë trajtim?1. Personat që kanë rënie floku 2. Personat që kanë flokë të rrallë dhe që dëshirojnë mbirjen e flokëve të rinj 3. Personat që kanë zbokth, kruajtje të vazhdueshme koke dhe irritime të skalpit të kokës 4. Personat me flokë të dobët dhe të dëmtuar 5. Personat që janë të ekspozuar mjaft në rrezet e diellit 6. Personat që dëshirojnë të rrisin flokun 7. Personat që kanë maja dyshe të flokut

Përdorimi

Masazhohet e gjithë lëkura e kokës dhe floku për rreth 15 minuta. Në këtë gjendje mbahet 1-2 orë dhe më pas lahet koka. Aplikimi rekomandohet 3 herë në javë për 1 muaj rresht dhe më pas, aplikimi bëhet vetëm 1 herë në javë.Vetëm për përdorim të jashtëmRuhet në vende të errëta dhe të freskëta.

Përbërësit

Vaj Hudhre, Vaj i Farës së Zezë, Vaj Rozmarine, Vaj Kastori, Vaj Aloe VeraTeknologjia e prodhimit të vajrave përbërës të recetës është presimi në të ftohtë. Sipas kësaj teknologjie, produkti i përfituar ruan plotësisht vlerat shëndetësore dhe përbërësit ushqimorë, për shkak se përpunimi nuk i nënshtrohet temperaturave të larta, të cilat i asgjësojnë një pjesë të komponentëve.Produkti është 100% natyral, nuk përmban asnjë aplikim kimikatesh, nuk ka additive, është i pa rafinuar dhe pa aromatizues.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “HAIR LOSS OIL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët