0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home SuperFoods Sport MACA TABLETS

MACA TABLETS

1,900 L

Suplement ushqimor me rrënjë Maca (xhensen Peruvian), që ka veti afrodiziake, ndihmon në rritjen e energjisë dhe forcimin e imunitetit, lehtëson çrregullimet e menopauzës, ndihmon në trajtimin e problemeve të riprodhimit, si edhe përdoret nga atletët dhe sportistët për të ndihmuar në krijimin më të shpejtë të masës muskulare.

Kushti që Maca të përmbajë një sasi të mjaftueshme të përbërësve aktivë është që të rritet në lartësinë maksimale të mundshme. Maca jonë vjen nga lartësitë e Perusë. Është gjithashtu shumë e rëndësishme që maca të thahet natyrshëm në diell për dy muaj.

Substancat medicinale të makës mblidhen në rrënjën në formë zemre. Rrënja hahet e papërpunuar, thjesht e tharë dhe e bluar.

Efektet

  1. E pasur me antioksidantë
  2. Rrit energjinë, Humorin dhe Memorien
  3. Përmirëson shëndetin seksual të femrës
  4. Balancon nivelet e Estrogjenit
  5. Rrit fertilitetin tek meshkujt
  6. Ka veti adaptogjene (kundër ankthit dhe stresit mendor & fizik)

Përdorimi

Sasia e rekomanduar ditore është 3-6 tableta në ditë.

Këshilla: Mos e tejkaloni sasinë ditore të rekomanduar. Një suplement ushqimor nuk është zëvendësues për një dietë të ekuilibruar dhe të larmishme. Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve!

Përbërësit

  Tableta maca 500 mg (Lepidium meyenii) * (100%). * e çertifikuar bio-organike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MACA TABLETS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët