0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

GOOD NIGHT LATTE

900 L

Good night është një pije me shije kakao dhe efekt qetësues në saj të ashwagandas dhe maca-s, e aromatizuar me kanellë dhe me shtesë qumësht orizi pluhur. Kjo pije ndihmon në balancën emocionale dhe mirëqëninen e përgjithshme, ndihmon eleminimin e stresit, ruan vitalitetin dhe qetëson organizmin gjatë gjumit.

  • Ashwaganda ose bima e mrekullisë, dhuron qetësi dhe lufton stresin. Në mbrëmje siguron një gjumë të qetë dhe në mëngjes jep forcë dhe energji.
  • Maka është një rrënjë që rrit nivelin e energjisë, fertilitetin dhe aftësitë e organizmit.
  • Kanella, mes shumë efekteve që ka, forcon sistemin imunitar dhe tretjen, kontribuon në vitalitetin e organizmit dhe ndihmon në mirëmbajtjen e shëndetshme të sistemit kardiovaskular.

Rekomandohet:

  • Personat që duan një zëvendësues natyral, të shëndetshëm dhe pa kafeinë të kafes.
  • Personat që kanë probleme me gjumin
  • Personat që janë të stresuar dhe u nevojitet relaks

Efektet

Good night është një pije që zëvendëson kafen. Mund të shijohet para gjumit për një gjumë të qetë, ose gjatë ditës kur nevojitet qetësi fizike dhe mendore.

Kjo pije ndihmon në balancën emocionale, qetësinë, në eleminimin e stresit dhe rritjen e vitalitetit fizik dhe mendor.

Mund të konsumohet e ftohtë ose e nxehtë

Përdorimi

Doza ditore e rekomanduar është 10 gr (2 lugë caji). Hidheni në një gotë me ujë ose me qumësht dhe përziejeni mirë.Rekomandohet të pihet 1 orë para gjumit.

Përbërësit

Kakao, qumësht orizi, sheqer kokosi, kanellë, ashwaganda, maca.Mund të përmbajë gjurmë gluteni, arrorësh dhe susami.
Vlerat ushqyese për 100 gPër racion (10 g)
Vlerat energjitike367 kcal / 1536 kJ37 kcal / 154 kJ
Yndyrnanga të cilat yndyrna të ngopura5.9 g3,7 g0.6 g0,4 g
Karbohidratenga të cilat sheqerna56,6 g21.5 g5.7 g2.2 g
Proteina10.5 g1.1 g
Kripë0.3 g0.03 g

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “GOOD NIGHT LATTE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët