0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

GINKO

1,200 L

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE BIMORE

Zhvillon kujtesën dhe funksionin e njohjes.
Normalizon qarkullimin e gjakut.
Rrit funksionalitetin e venave kapilare, antioksidant.

60 tableta x 500 mg

Efektet

Antioksidant. Zhvillon kujtesën dhe funksionin e njohjes. Normalizon qarkullimin e gjakut. Rrit funksionalitetin e venave kapilare.

Përdorimi

Është e këshillueshme të konsumohen 3 kapsula në ditë, gjysëm ore para vakteve.Këshilla:Mos e tejkaloni dozën ditore të rekomanduar.Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Nëse jeni duke marrë antikoagulantë ose medikamente kundër plakjes, këshillohuni me mjekun tuaj para marrjes së produktit. Përdorimi i produktit nuk rekomandohet gjatë shtatzënisë dhe gjidhënies.

Përbërësit

Pluhur ginko (Ginkgo biloba L. folium), ekstrakt i thatë i bimës së Ginko, celulozw mikrokristaline, Fosfat anhidrik i kalciumit bibazik, talk.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “GINKO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët