0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Detergjentë intimë DETERGJENT INTIM ME TEA TREE OIL

DETERGJENT INTIM ME TEA TREE OIL

1,700 L

ME VAJ ESENCIAL TË  PEMËS SË ÇAJIT (TEA TREE OIL)

ZBUTËS, MBROJTËS, pH 3.0

I PASURUAR ME ACID LAKTIK.

250ml

Efektet

VAJI ESENCIAL I PEMËS SË ÇAJIT: Ekulibrues, qetësues, zbutës, mbrojtës, pH 3.0, i pasuruar me acid laktik.

Detergjent specifik për një veprim mbrojtës deçiziv, zbutës dhe qetësues kundër faktorëve të jashtëm që tentojnë të sulmojnë pjesët intime.

Me vajra esencialë 100% të pastër te Pemës së Çajit (Tea Tree Oil), Trumzës, Rigonit dhe Manuka, të cilat kanë një aftësi efikase mbrojtëse kundër fillimit të irritimeve të mundshme të lëkurës, të mukozës, dhe që favorizojnë një mbrojtje natyrale kundër homeostazave fiziologjike.

Prezenca e ekstrakteve të mimozës, kamomilit dhe aloes theksojne funksionin zbutës, qetësues, hidratues dhe mbrojtës edhe në rastet më të vështira.

Formula inovative e pH 3.0, veçanërisht e përshtatshme gjatë periudhës së fertilitetit femëror.

Përdorimi

Përbërësit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “DETERGJENT INTIM ME TEA TREE OIL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët