Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Trupi Detergjentë intimë DETERGJENT INTIM ME MENTE

DETERGJENT INTIM ME MENTE

1,700 L

ME VAJ ESENCIAL MENTE.

EKUILIBRUESE, QETËSUESE, ZBUTËSE.

FRESKI DELIKATE QË ZGJAT, pH 4.0 – 4.5.

E PASURUAR ME ACID LAKTIK.

250ml

Efektet

MENTJA: Ekuilibruese, qetësuese, zbutëse. Freski e zgjatur. pH acid 4.0 – 4.5, pasuruar me acid laktik. Detergjent për higjenën intime femërore, të përditshme, që siguron freski delikate që zgjat.Formulë që bashkon funksionin qetësues, zbutës dhe lehtësisht mbrojtës të vajit esencial 100% të pastër të mentes me një larje zbutëse dhe hidratuese të dhuruar nga ekstraktet e kaledulës dhe aloes, dhe të tensioaktiveve delikate me origjinë vegjetale me aftësi eurermike

Përdorimi

Hidhni një sasi të vogël të produktit në pëllëmbën e dorës.Lani me delikatesë pjesët e jashtme intime dhe shplajini me ujë të vakët të bollshëm.Mund të përdoret edhe disa herë në ditë, sipas nevojës.

Përbërësit

Përbërësit funksionalë:Tul aloe*, mjaltë*, vajra esencialë 100% të pastër të mentes* (Mentha x piperita e Mentha arvensis), ekstrakt kalendule* (Calendula officinalis), mentol vegjetal dhe acid laktik.*Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e KontrolluarPërbërësit:Aloe barbadensis leaf extract, Aqua, Coco-Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Lactic Acid, Glyceryl Oleate, Mentha arvensis oil, Mentha piperita oil, Mel, Calendula officinalis floëer extract, Menthol, Glycerin, Polyglyceryl 2- Dipolyhidroxystearate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene.ÇERTIFIKIMET: BDIH, VEGAN OK, CRUELTY FREE, LIFE GATE ENERGY.Nuk përmban:Paraben, ngjyrues, aromatizues sintetikë, PEG, Sodium Laureth Suplhate (SLS), derivate hidrokarburesh, viskozantë sintetikë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “DETERGJENT INTIM ME MENTE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët