Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Trupi Detergjentë intimë DETERGJENT INTIM ME LIVANDO

DETERGJENT INTIM ME LIVANDO

1,700 L

ME VAJ ESENCIAL LIVANDOJE.

ZBUTËS, MBROJTËS, PARANDALUES, pH 3.0 – 3.5.

E PASURUAR ME ACID LAKTIK.

250ml

Efektet

VAJI ESENCIAL I LIVANDOS: Zbutës, mbrojtës, parandalues, pH acid 3.0 – 3.5, i pasuruar me acid laktikLan butësisht duke respektuar delikatesën natyrale të pjesëve intime.Krijuar në bazë të principeve të një funksionimi sinergjik për një veprim mbrojtës dhe delikat.Vaji esencial I livandos (Lavandula hybrida e Lavandula officinalis) dhe pemës së çajit (Melaleuca alternifolia), i bashkuar me ekstraktin e Gjakut te Dragoit (Croton lechleri), dhe Aloe Vera, ndihmojnë në mbrojtjen fiziologjike të organizmit për të luftuar kundër agresorëve dhe agjentëve të jashtëm duke lënë një aromë të freskët dhe të adhurueshme.Rekomandohet për përdorim të përditshëm.Formula inovative me pH 3.0-3.5 është veçanërisht e përshtatshme gjatë periudhës së fertilitetit femëror.

Përdorimi

Hidhni një sasi të vogël të produktit në pëllëmbën e dorës.Lani me delikatesë pjesët e jashtme intime dhe shplajini me ujë të vakët të bollshëm.Mund të përdoret edhe disa herë në ditë, sipas nevojës.

Përbërësit

Përbërësit funksionalë:Tul Aloe*, mjaltë*, vajra esencialë 100% të pastër të lavanda ibrida* (Lavandula hybrida), lavanda vera* (Lavandula officinalis), pemës së çajit (Melaleuca alternifolia), ekstrakt i Gjakut të dragoit (Croton lechleri), vaj vegjetal ulliri* (Olea europaea) dhe acid laktik. * Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e KontrolluarPërbërësit:Aloe barbadensis leaf extract, Aqua, Coco-Glucoside, Lauryl Glucoside, Lactic Acid, Sodium Coco-Sulfate, Glyceryl Oleate, Lavandula hybrida oil, Lavandula officinalis flower oil, Melaleuca alternifolia leaf oil, Croton lechleri resin extract, Mel, Olea europaea fruit oil, Glycerin, Tocopherol, Polyglyceryl 2-Dipolyhidroxystearate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene.ÇERTIFIKIMET: BDIH, VEGAN OK, CRUELTY FREE, LIFE GATE ENERGY.Nuk përmban:Paraben, ngjyrues, aromatizues sintetikë, PEG, Sodium Laureth Suplhate (SLS), derivate hidrokarburesh, viskozantë sintetikë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “DETERGJENT INTIM ME LIVANDO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët