0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home SuperFoods Sistemi imunitar BIO RHODIOLA ROSEA

BIO RHODIOLA ROSEA

3,600 L

Roseroot ose Rhodiola ka qenë një medikament mjekësor natyral për shekuj. Është shumë e përshtatshme për të gjithë ata që përballen me stresin fizik dhe psikologjik të vazhdueshëm. Rhodiola mbush trupin me energji dhe I jep forcë. Është e pasur në antioksidantë,të cilat mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ. Gjithashtu, vepron si adaptogen,që do të thotë e mbron trupin nga situate stresuese.

Efektet

Rhodiola stimulon sistemin nervor ,qëndrueshmërinë fizike dhe aftësitë konjitive. Rekomandohet:
  • Të gjitha ata që përballen me sforcim fizik dhe mendor të vazhdueshëm.
  • Për të gjithë ata që janë të ekspozuar ndaj stresit

Përdorimi

Rhodiola ka efekt që favorizon aparatin tretës dhe sistemin qarkullues.Rekomandohet të merret 1gr (1/3 e lugës së cajit) një herë ose dy herë në ditë. Përzjejeni në ujë,çaj ose lëngje frutash.Këshilla:Rekomandohet të mos tejkalohet norma ditore.Mbajeni larg nga fëmijët!Suplement ushqimor i cili nuk përdoret si zëvendësues për një dietë të balancuar dhe të larmishme.

Përbërësit

Pluhuri I roseroot (Rhodiola rosea) ,suplement dietik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “BIO RHODIOLA ROSEA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët