Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Trupi Deodorantë BIO DEO SPRAY ME CBD

BIO DEO SPRAY ME CBD

900 L

Një deodorant anti djersë me ekstrakt kanabis sativa, eukalipt, sherebelë etj, pa kripëra alumini dhe kimikate të dëmshme.

I çertifikuar Bio-Organik.

100ml

Efektet

Natyrë dhe freski në këtë deodorant organik!Deodoranti përmban një përzierje të përbërësve bimorë dhe funksionalë të tillë si: Eukalipti për freski të qëndrueshme, Sherebela me një veprim pastrues dhe normalizues dhe Prebiotik nga çikorja, një aktiv i mrekullueshëm dhe i dobishëm për forcimin e mikrobiotës natyrore të lëkurës dhe krijimin e një ambienti të pafavorshëm për bakteret që shkaktojnë erë të keqe.Paketimi është bërë me plastikë të ricikluar, pra plastike e përdorur, e rinovuar dhe e ripërdorur për të zvogëluar mbeturinat në planetin tonë.PËRBËRËSIT AKTIVE:
  • Kërp, kanabis sativa: veprim zbutës dhe mbrojtës
  • Prebiotiku i Çikores: forcon mikrobiotën e lëkurës dhe lufton aromat e këqija
  • Sherebela: veprim pastrues dhe balancues i sebumit
  • Eukalipt: veprim freskues dhe balsamik

Përdorimi

Tundeni shishen përpara përdorimit dhe spërkatni në lëkurë të thatë sa më shpesh që të jetë e nevojshme. Lëkura juaj do t’ju falënderojë!

Përbërësit

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Propanediol, Triethyl Citrate, Salvia Officinalis Flower/Leaf/Stem Water*, Disodium Capryloyl Glutamate, Glycerin, Cannabis Sativa Seed Extract, Inulin, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Salvia Officinalis Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*, Coco Glucoside, Glyceryl Caprylate, Sodium Lauroyl Glutamate, Fructose, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Chloride, Benzoic Acid, **Parfum, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, (* nga bujqësia organike** nga ekstrakte natyrore).

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “BIO DEO SPRAY ME CBD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët