0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

klevis

12 POSTIME
0 KOMENTET

Vaj ricini per kapsllek: Perdorimi, dozat dhe efektet

Sigurisht! Vaj ricini per kapsllek, që rrjedh nga farat e bimës së ricinusit (Ricinus communis), është përdorur prej shekujsh si ilaç për sëmundje të...

Si te dobesohemi / 9 mënyra për të hequr yndyrën dhe dhjamin

Në këtë artikull, ne do të shqyrtojmë nëntë metoda efektive për humbje të peshës.Mënyra të mbështetura nga shkenca se si te dobesohemi.Metodat e humbjes...

Vaj Lini, Benefitet dhe mënyrat e përdorimit

Vaj lini është një lloj vaji që përfitohet nga lloji i farës së linit (Linum usitatissimum). Është një nga vajrat bimore më të njohura...

Vaji i kastorit dhe perfitimet e tij

Vaji i kastorit është një substancë që nxirret nga fara e bimës së kastorit (Ricinus communis). Ka një gamë të gjerë përfitimesh dhe përdorimesh,...

Kolagjen i paster dhe perfitimet e tij

Kolagjen i paster, per kocka dhe nyje te shendetshme, floke me volum, lekure te lemuar dhe thonje.Prodhimi i kolagjenit reduktohet pas moshës 20 vjecare,...

Kolagjeni dhe perfitimet e tij shendetesore

Kolagjeni është një proteinë e rëndësishme për strukturën dhe funksionimin e trupit të njeriut. Gjendet në inde, lëkurë, mish, dhe gjak dhe është përgjegjës...

Vaji i fares se zeze per diabet, cfare thone studimet shkencore

Studimet shkencore kanë treguar se vaji i farës së zezë, veçanërisht ai i prodhuar nga fara e zezë, mund të ketë efekte të favorshme...

Vaji i farës së zezë, perdorimi dhe perfitimet e tij në trajtime shëndetësore

Vaji i farës së zezë, i njohur edhe si "vaji i nigellës", është një lloj vaji që ekstraktohet nga fara e një bimë të...

Çfarë është Detoksifikimi dhe si ta kuptoni nëse trupi juaj ka nevojë për të?

Këto ditë, fjala detoksifikim mund të dëgjohet kudo,  megjithatë për të kuptuar thelbin e tij real, çfarë do të thotë dhe si mund të...

Pse vitamina B7 quhet ndryshe vitamina e bukurisë, ndikimi në lëkurë dhe flokë

Lëkura është organi më i madh në trupin e njeriut, e për pasojë edhe më e ekspozuara ndaj veprimit të radikaleve të lira, toksinave...

Latest Products

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme