0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Stilim XHEL MODELUES VOLUMIZUES

XHEL MODELUES VOLUMIZUES

1,400 L

PRODUKT PROFESIONAL

Me Mente dhe Ekualiptus

Xhel fiksues me efekt volumizues.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Xhel me përbërës aktivë natyralë, i cili fikson dhe modelon çdo lloj floku, duke i dhënë shkëlqim pa e tharë flokun dhe pa lënë mbetje në skalp.Është një produkt ideal pë flokët e gjatë, për t’i bërë kaçurrela apo me onde.Në flokët e shkurtër dhe mesatarë, ky xhel ka një efekt fiksues mesatar.

Përdorimi

Në flokët e gjatë, të lagur, hidhni një sasi xheli dhe shpërndajeni në të gjithë gjatësinë e tij. Lëreni të thahet vetë, ose mund të përdorni tharëse flokësh.Në flokët e shkurtër apo mesatarë, mund ta përdorni për të modeluar flokun, si në flokë të thatë, dhe të lagur.

Përbërësit

Aqua, Propylene glycol, Glycerin, PVP, Coceth-7, PPG-1-PEG-9 lauryl glycol ether, Phenoxyethanol, Carbomer, PEG-40 hydrogenated castor oil, Sodium hydroxide, Eucalyptol, Benzoic acid, Disodium EDTA, Dehydroacetic acid, Menthol, Mentha piperita oil, Eucalyptus globulus leaf oil, Limonene, Camphor.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “XHEL MODELUES VOLUMIZUES”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët