Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

VAJ LIVANDO

700 L1,400 L

Vaji i Livandos është një nga vajrat më të të njohura dhe më të mira, përdorur në industrinë kozmetike, si dhe në trajtimet mjekësore bimore.

Vaji i Livandos ndihmon kundër stresit, për relaksim dhe  inkurajon gjumin.

SKU: N/A

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “VAJ LIVANDO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët