0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

VAJ KËRPI

2,200 L

Është një vaj bimor për përdorim kozmetik, për trajtimin e lëkurës, për të ndihmuar rigjallërimin e aktivitetit natyral të epidermës. Është i pasur me Acide Polinsature dhe Vitaminë E, të cilat ndihmojnë fort me vetitë e tyre antioksidante.

Përdorimi

Ngjyrosës, konservantë, substanca sintetike, PEG, derivate hidrokarbure, nuk i është nënshtruar proceseve kimike të rafinimit

Përbërësit

 Vaj bimor i pastër 100% nga farat e Kërpit (Cannabis Sativa seed oil), e presuar në të ftohtë,  dhe vitaminë E (Tocopherol) me origjinë bimore.99% përbërës nga Agrikultura Biologjike* e kontrolluar.ÇERTIFIKIMET: BIO, COSMOS ORGANIC,CRUELTY FREE, LIFEGATE ENERGY, DERMATOLOGICAMENTE TESTATO.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “VAJ KËRPI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët