0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

TANNING MIST

2,000 L

Spraj vetë-nxirës për një nxirje të menjëhershme me pamje natyrale

Nxirje që zgjat 6-10 ditë me vetëm një aplikim.

  • Rezultate të dukshme pas një aplikimi të vetëm
  • Të nxirë nga dielli gjatë gjithë vitit
  • I sigurtë, i lehtë dhe i përshtatshëm
  • Pa aromë, pa shpëlarje
  • Aplikojeni dhe jepini lëkurës shkëlqim të menjëhershëm
  • Nxirje pa ekspozim në diell

    100ml

Efektet

Tashmë e keni “në xhep” nxirjen verore! Spraji ynë vetë-nxirës është zgjidhja perfekte për këdo që dëshiron të arrijë një nxirje natyrale për lëkurën e vet, në çdo kohë, kudo, pa pasur nevojë ta ekspozojë atë në diell për orë të tëra dhe të vuajë efektet negative të rrezeve të dëmshme UV.I thjeshtë për t’u përdorur, i sigurtë dhe me efekt të menjëhershëm.Nxirje që zgjat 6-10 ditë me vetëm një aplikim.Provoje dhe lëre diellin të të përkëdhelë sa herë të duash!

Përdorimi

Për një nxirje të njëtrajtshme, përdorni një eksfoliues përpara se të përdorni spray vetë-nxirës. Aplikoni një shtresë të hollë të produktit në mënyrë të barabartë në lëkurë të pastër dhe plotësisht të thatë. Për të shmangur njollat ​​e padëshiruara, aplikoni një hidratues pa yndyrë në pëllëmbët, bërrylat dhe gjunjët, ose shmangni fare aplikimin e lëngut në këto pika. Ngjyra zhvillohet brenda disa orësh. Përdoreni një herë në javë për të ruajtur nxirjen.KëshillaProdukti nuk ofron mbrojtje ndaj rrezeve ultraviolet. Mos e përdorni tek fëmijët, gratë shtatzëna ose gjidhënëse. Mos thithni ose spërkatni pranë syve. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni me ujë të bollshëm. Në rast acarimi, ndërprisni përdorimin e produktit dhe/ose konsultohuni me mjekun tuaj. Mos e spruconi mbi rroba, pasi mund të njollosë pëlhurat me ngjyra të lehta.Ruajeni në temperaturën e dhomës, larg fëmijëve.

Përbërësit

Aqua, Dihidroksiaceton, Propanediol, Glicerinë, Panthenol, Acid Dehidroacetik, Alkool Benzil, Hialuronat Natriumi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “TANNING MIST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët