0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Maskë SPRAY VOLUMIZUES PËR KAÇURRELA 5.4

SPRAY VOLUMIZUES PËR KAÇURRELA 5.4

1,400 L

Për flokë të thatë dhe pa jetë.

Me Vaj Esencial Livando dhe Ekstrakt Hithre

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

125ml

Efektet

Spray modelues që i jep volum natyral flokëve.Në saj të përmbajtjes së Vajit esencial Livandos, Vajit të Rozmarinës, Ekualiptusit dhe Ekstraktit të Hithrës, floku ushqehet dhe hidratohet.I përshtatshëm për çdo lloj prerje floku.Ideal për t’i dhënë formë flokëve kaçurrela.

Përdorimi

Spruconi produktin në flokët e lagur, në të gjithë gjatësinë, nga rrëjnët te majat.Thajini me tharëse ose lërini të thahen në mënyrë natyrale.

Përbërësit

Aqua [Water], Urtica dioica leaf extract [Urtica dioica (Nettle) leaf extract], Coceth-7,  lauryl glycol ether, Propanediol, Phenethyl alcohol, Polyacrylamidomethylpropane sulfonic acid, Hydroxypropyltrimonium hydrolyzed wheat protein,  hydrogenated castor oil, Undecyl alcohol, Lavandula angustifolia oil [Lavandula angustifolia (Lavender) oil], Rosmarinus officinalis oil [Rosmarinus officinalis (Rosemary) leaf oil], Eucalyptus globulus leaf oil, Glycerin, Sodium hydroxide, Linalool, Limonene, Tocopherol.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPRAY VOLUMIZUES PËR KAÇURRELA 5.4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët