Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Floket Balsam & Krem SPRAY USHQYES ME GJETHE LAJTHIE – LEAVES

SPRAY USHQYES ME GJETHE LAJTHIE - LEAVES

1,700 L

Për të gjitha tipet e flokut

Me veprim të shpejtë ushqyes dhe hidratues.

Me Ujë Aktiv të gjetheve të Lajthisë.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Efektet

Për të gjitha tipet e flokutMe veprim të shpejtë ushqyes dhe hidratues.Me Ujë Aktiv të gjetheve të Lajthisë.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Përdorimi

Tundeni mirë para përdorimit.Spruconi produktin në flokë të lagur, nga rrënjët në majat e tyre. Vazhdoni më pas me tharjen e flokëve.

Përbërësit

Aqua [Water], Glycerin, Coco-caprylate, Cetearyl alcohol, Cetearyl glucoside, Corylus avellana leaf extract [Corylus avellana (Hazel) leaf extract]*, Adansonia digitata pulp extract, Potassium cetyl phosphate, Propanediol, Dicaprylyl ether, Lauryl alcohol, Phenethyl alcohol, Cetyl alcohol, Parfum [Fragrance], Undecyl alcohol, Citric acid, Tocopherol, Sodium benzoate, Potassium sorbate.*Me prejardhje nga bujqësia organikeNuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SPRAY USHQYES ME GJETHE LAJTHIE – LEAVES”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët