Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Floket Balsam & Krem SPRAY THERMAL PROTECTION

SPRAY THERMAL PROTECTION

1,400 L

PRODUKT PROFESIONAL

Mbron flokët nga djegiet.

Me Provitaminë B5 dhe Proteina Orizi.

NUK përmban Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Përdorimi

Përbërësit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SPRAY THERMAL PROTECTION”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët