0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home SuperFoods Rënia në peshë SPEED UP METABOLISM SUPERMIX

SPEED UP METABOLISM SUPERMIX

1,800 L

S’ka stok

Natyralisht nxit metabolizmin e yndyrës

100% natyrale
Rrit nivelin e energjisë
Nxit metabolizmin
Mbështet metabolizmin e yndyrës
Vegane
Të papërpunuara

180gr

Efektet

RREGULLONI TRETJEN DHE NXIT METABOLIZMIN E YNDYRAVE NATYRALISHT Përzierja e superushqimeve Speed Up Metabolism përmban një kombinim të përbërësve aktivë që rrit metabolizmin tuaj dhe ju ndihmon të humbni më shpejt kilogramët e tepërt.

Përdorimi

Doza e rekomanduar ditore është 7 g (2 lugë çaji). Përzieni me ujë, lëng ose çaj. Ju rekomandojmë ta merrni pas vaktit kryesor.

Përbërësit

Alfalfa leaves (medicago sativa) powder, hemp (cannabis sativa) protein powder, cinnamon (cinnamomum zeylanicum) powder, green tea (camellia sinensis) powder, ginger (zingiber officinale) powder, guarana (paullinia cupana) powder.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SPEED UP METABOLISM SUPERMIX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët